Podwyższone grządki AGA to idealne rozwiązanie do uprawy różnorodnych kwiatów, roślin i warzyw.
To doskonały wybór dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy chcą ozdobić swoje ogrody, balkony, werandy, tarasy itp.
Dzięki temu łóżku Twoja praca będzie łatwiejsza i nie będziesz musiał schylać się ani klęczeć. Dodatkowo, podwyższone łóżko posiada również półkę zapewniającą dużo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych roślin.
Uprawa roślin na podniesionych drewnianych grządkach ma szereg zalet. Łóżko przyspiesza również kiełkowanie i ułatwia uprawę owoców, warzyw i kwiatów.
Podwyższone grządki chronią również rośliny przed chwastami i szkodnikami, a ich uprawa jest o wiele łatwiejsza dzięki ich wysokości i dostępności ze wszystkich stron. Drewno nie jest poddane obróbce powierzchniowej (impregnacji) i nie posiada nawierconych otworów.
Rabata wykonana z drewna sosnowego doskonale upiększy Twój ogród i doda mu naturalnego uroku.
Aby uzyskać większą odporność drewna na warunki atmosferyczne, zalecamy jego impregnację.
